Araba Programı

HuncaLife Araba Planı ile, Türkiye’de faaliyette bulunan yerli yabancı bütün network marketing, doğrudan satış – pazarlama şirketleri arasında temsilcilerine en kolay ve en hızlı şirket araç desteği veren %100 yerli sermaye olan bir Türk kozmetik şirketidir.

HuncaLife ailesinde bulunan bir temsilci ister tek başına yada ekibinde bulunan kişi sayısı fark etmeksizin ekibiyle birlikte 6000 HuncaLife puana (HP ) ulaştığında %24 Altın temsilci kariyerine ulaşır ve %24 üzerinden prim almaya ve para kazanmaya başlar. %24 kariyerine 1 HP= 1,5 TL işlem hacmi + KDV yani 6000 X 1,5 = 9000 TL + %18 Kdv 1620 TL = 10620 TL ciro ile ulaşılabilmektedir.

HuncaLife, temsilcilerine 3 ayrı koldan Altın Temsilci çıkardığı takdirde (%24 dışı 1000HP şartıyla) SAFİR TEMSİLCİ kariyeri ile bir defaya mahsus 3.000TL ödül vermektedir. Temsilci Safirliğini izleyen ayı da Safir kariyerinde tamamladığı takdirde seviyesini koruduğu müddetçe Volkswagen Polo TDI kullanım hakkını elde eder.

huncalife-araba-polo-safir temsilci

Aşağıdaki fotoğraf karesinde Safir Temsilci kariyerine ulaştığımızdaki  araç desteği ile ilgili kareyi inceleyebilirsiniz.

sinan çavdarlı volkswagen polo huncalife şirket araç desteği

huncalife pololar

Huncalife, temsilcilerine 6 ayrı koldan Altın Temsilci çıkardığı takdirde (%24 dışı 500HP şartıyla) ZÜMRÜT TEMSİLCİ kariyeri ile bir defaya mahsus 6.000TL ödül vermektedir. Temsilci seviyesini koruduğu müddetçe Ford Focus  kullanım hakkını elde eder.

huncalife-araba-ford-focus-zumrut temsilci

Aşağıdaki fotoğraf karesinde Zümrüt Temsilci kariyerine ulaştığımızdaki  araç desteği ile ilgili kareyi inceleyebilirsiniz.

elif&sinan çavdarlı ford focus

Huncalife, temsilcilerine 9 ayrı koldan Altın Temsilci çıkardığı takdirde (%24 dışı 100HP şartıyla, yani sadece aktiflik zorunluluğu vardır) YAKUT TEMSİLCİ kariyeri ile bir defaya mahsus 9.000TL ödül vermektedir. Temsilci seviyesini koruduğu müddetçe Peugeot 508  kullanım hakkını elde eder.

huncalife-araba-peugeot-yakut temsilci

Huncalife, temsilcilerine 12 ayrı koldan Altın Temsilci çıkardığı takdirde (HİÇ BİR YAN KOLDAN PUAN ŞARTI ARANMAZ. AKTİFLİK YAPMAK ZORUNLU DEĞİLDİR) ELMAS TEMSİLCİ kariyeri ile bir defaya mahsus 12.000TL ödül vermektedir. Temsilci seviyesini koruduğu müddetçe Mercedes C180 kullanım hakkını elde eder.

huncalife-araba-mercedes-elmas temsilci

HuncaLife Araba Planı ile hayallerinizdeki otomobile en kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Huncalife araç desteklerindeki tüm araçlarda siz sadece aracın yakıtını karşılıyorsunuz diğer tüm masraflar HuncaLife şirketine aittir.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s